O firmie

Oren Pest Control LTD, izraelska firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży DDD, wprowadza do Polski innowacyjną, profesjonalną, cechującą się wysoką jakością bez toksyn o potwierdzonej skuteczności  serię produktów do zwalczania much, os oraz komarów.

Shield – innowacyjna kontrola owadów latających, przyjazna dla ludzi, środowiska oraz zwierząt.

LAST SHIELD POLAND

Oren Pest Control jest wiodącą firmą w Izraelu, założoną w 1988 roku, zajmującą się dezynsekcją, dezynfekcją oraz deratyzacją.

Przez ostatnie 30 lat świadczymy usługi zwalczania szkodników w szerokim zakresie: w domach prywatnych, miastach, w branży gastronomiczno-hotelarskiej, przemyśle rolniczym oraz gospodarstwach hodowlanych. Wraz z rozwojem branży dostarczamy innowacyjne rozwiązania w postaci środków do zwalczania szkodników zarówno dla gospodarstw agroturystycznych, budynków gospodarstwa rolnego, takich jak stodoły, stajnie, kurniki, jak i hoteli, restauracji oraz zakładów przetwórstwa spożywczego. Tworzymy naszą produkcję  w oparciu o najnowsze izraelskie technologie. Dbamy o każdy szczegół, jakość, estetykę, skuteczność produktu, łatwość w obsłudze oraz jego wpływ na otaczające nas środowisko. Opracowane przez nas rozwiązania są bezpieczne, ekologiczne, przyjazne oraz atrakcyjne cenowo.

 

 

Bez pestycydów

Nietoksyczne

Bez chemikaliów

Ekologiczne

Nadające się do recyklingu

Efektywne w zwalczaniu szkodników!

Nasze produkty są szeroko dostępne zarówno w krajach UE jak i za jej granicami. Ich jakość oraz skuteczność jest potwierdzona certyfikatami oraz doświadczeniami wielu klientów borykających się z problemem uciążliwych owadów.

Właściwości naszych produktów, które czynią wybór idealnym:

Nasza siedziba znajduje się w Bet Szemesz w Izraelu oraz jest lokalnym przedstawicielem w Warszawie ds. Rozwoju Komercyjnego.

Zakład produkcyjny znajduje się głównie w Izraelu, częściowo w Chinach.

Nasz magazyn znajduje się w Holandii.

Mogą nas Państwo również spotkać na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, Międzynarodowych Targach Rolniczych czy też ConexPest.

 

Co nas wyróżnia?

Z

doświadczenie – Ponad 30 lat na rynku światowym

Z

najnowsze israelskie technologie

Z

niezawodność produktów

Z

szerokie zastosowanie